Plantur 39 - VOŇAVÝ OBCHOD - vůně a parfémy

Hledání
Přihlášení k odběru akcí a novinek
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Plantur 39

Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum pro ženy, 200 ml

Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum pro ženy, 200 ml

Účinné fyto-kofeinové tonikum je speciálním přípravkem určeným pro ženy po 40. roce života, trpějícím zvýšeným vypadáváním vlasů. Tato vlasová řada obsahuje kofein, niacin, zinek a bioaktivní výtažky ze sóji, které výrazně stimulují růst vlasů. Vytváří ve vlasovém folikulu zásobu kofeinu pro vlas až na 24 hodin a působí tak proti nepříznivému vlivu testosteronu na vlasové kořínky. Díky obsaženému fytokofeinovému komplexu tonikum napomáhá při zmírnění vypadávání vlasů u žen, které vzniklo v důsledku menopauzy. Rovněž je vhodné použití v kombinaci s kofeinovým šamponem a balzámem ze stejné řady. Při pravidelném používání přípravků Plantur 39 mohou ženy účinně zastavit nadměrné vypadávání vlasů a udržet si tak vlasy déle zdravější a přirozenější. Použití: Pomocí dávkovací koncovky nanášejte tonikum jednou denně přímo na pokožku hlavy a rovnoměrně vmasírujte. Nechte krátce proschnout. Poté vlasy upravujte obvyklým způsobem. Již neoplachujte! Obsah 200 ml.

319,00 Kč Přidat
Plantur 39  Šampon pro barvené a poškozené vlasy pro ženy, 250 ml

Plantur 39 Šampon pro barvené a poškozené vlasy pro ženy, 250 ml

Fyto-kofeinový šampon pro barvené a poškozené vlasy je speciálním přípravkem určený pro ženy po 40. roce života, trpějícím zvýšeným vypadáváním vlasů. Tato vlasová řada obsahuje přírodní výtažky z pšenice a provitamin B5, které zvláčňují a posilují vlasy, vyhlazují jejich poškozenou strukturu a dodávají jim intenzivní lesk. Díky obsaženému fytokofeinovému komplexu šampon pomáhá zmírňovat vypadávání vlasů u žen, které vzniklo v důsledku menopauzy. Rovněž je vhodné použití v kombinaci s kofeinovým tonikem a balzámem ze stejné řady. Vhodný pro každodenní použití. Při pravidelném používání přípravků Plantur 39 mohou ženy účinně zastavit nadměrné vypadávání vlasů a udržet si tak vlasy déle zdravější a přirozenější. Použití: Přiměřené množství šamponu, dané délkou a hustotou vlasů, rovnoměrně naneste na mokré vlasy a jemně vmasírujte do pokožky. Nechte působit minimálně 2 minuty, poté důkladně opláchněte vodou. Obsah 250 ml.

299,00 Kč Přidat
Plantur 39  Kondicionér pro barvené a poškozené vlasy pro ženy, 150 ml

Plantur 39 Kondicionér pro barvené a poškozené vlasy pro ženy, 150 ml

Fyto-kofeinový kondicionér pro barvené a poškozené vlasy je speciálním přípravkem určený pro ženy po 40. roce života, trpějícím zvýšeným vypadáváním vlasů. Tato vlasová řada obsahuje aktivní složky z avokáda, díky nimž jsou vlasy hebké a snadno se upravují. Současně regenerují povrch vlasů, dodávají jim lesk a chrání pokožku hlavy. Obsažený kofein proniká až k vlasovým kořínkům a chrání tak před nepříznivým působením testosteronu a poskytuje novou energii potřebnou k růstu. Při pravidelném používání přípravků Plantur 39 mohou ženy účinně zastavit nadměrné vypadávání vlasů a udržet si tak vlasy déle zdravější a přirozenější. Použití: Po umytí naneste do vlhkých vlasů přiměřené množství balzámu, jemně vetřete, nechte 30 vteřin působit a poté důkladně opláchněte vodou. Obsah 150 ml.

249,00 Kč Přidat
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky